Programtablå

      Lyssna på oss LIVE!

Fredag 22 oktober
10.00 – 12.00 Hasse på Skäret (fr 20/10)
14.00 – 15.00 Skärgårdsröster
15.00 – 16.30 Veckomagasinet
17.00 – 18.00 Roliga timmen
19.30 – 20.30 Rock Off (musik från 50- o 60-talen)
20.30 – 21.30 Dansband & Annat Svenskt
22.00 – 00.00 The CD Tex Radio Show

Lördag 23 oktober
08.00 – 10.00 Önskemusiken (fr 19/10)
11.00 – 12.00 Radio Moderat
13.00 – 14.00 Sossarna Direkt
14.00 – 15.30 Veckomagasinet (fr 22/10)
16.00 – 17.00 Roliga timmen (fr 22/10)
17.00 – 18.00 Dansband & Annat Svenskt (fr 15/10)
18.00 – 19.00 Skärgårdsröster (fr 22/10)
19.00 – 21.00 Sintonia Latina
21.00 – 22.00 Veckans Färskingar

Söndag 24 oktober
08.45 – 10.00 Örnar i luften (barnprogram) (fr 21/10)
10.00 – 11.00 Real Country
11.00 – 12.30 Veckomagasinet (fr 22/10)
13.00 – 14.00 Kyrkans timme
14.00 – 15.00 Radio PRO (fr 20/10)
15.00 – 16.00 Skärgårdsröster (fr 22/10)
17.00 – 18.00 Rock Off (musik från 50- o 60-talen)(fr 15/10)
18.00 – 20.00 Björnes Magasin
20.00 – 21.00 The RonnyBGoode Show (fr 20/10)
21.00 – 22.00 Veckans Färskingar (fr 23/10)
22.00 – 23.00 Klassisk timme

Måndag 25 oktober
08.00 – 09.00 Radio Moderat (fr 23/10)
10.00 – 12.00 Björnes Magasin (fr 24/10)
16.00 – 17.00 Real Country (fr 24/10)
17.00 – 18.00 Sportredaktionen

Tisdag 26 oktober
08.00 – 09.00 Veckans Färskingar (fr 23/10)
10.00 – 11.00 Rock Off (musik från 50- o 60-talen) (fr 22/10)
13.00 – 15.00 Önskemusiken
15.00 – 17.00 Björnes Magasin (fr 24/10)
19.00 – 21.00 Sintonia Latina (fr 23/10)
22.30 – 23.30 Radio Moderat (fr 23/10)

Onsdag 27 oktober
10.00 – 11.00 Dansband & Annat Svenskt (fr 22/10)
14.00 – 15.00 Klassisk timme (fr 24/10)
15.00 – 16.00 Radio PRO
16.00 – 18.00 Hasse på Skäret
18.00 – 19.00 Sossarna Direkt (fr 23/10)
20.00 – 21.00 The RonnyBGoode Show

Torsdag 28 oktober
10.00 – 12.00 Hasse på Skäret (fr 27/10)
13.00 – 15.00 Önskemusiken (fr 26/10)
17.00 – 18.15 Örnar i Luften (barnprogram)
19.00 – 20.00 Veckans Färskingar (fr 23/10)

Fredag 29 oktober
10.00 – 12.00 Hasse på Skäret (fr 27/10)
14.00 – 15.00 Skärgårdsröster
15.00 – 16.30 Veckomagasinet
17.00 – 18.00 Roliga timmen
19.30 – 20.30 Rock Off (musik från 50- o 60-talen)
20.30 – 21.30 Dansband & Annat Svenskt
22.00 – 00.00 The CD Tex Radio Show

Lördag 30 oktober
08.00 – 10.00 Önskemusiken (fr 26/10)
11.00 – 12.00 Radio Moderat
13.00 – 14.00 Sossarna Direkt
14.00 – 15.30 Veckomagasinet (fr 29/10)
16.00 – 17.00 Roliga timmen (fr 29/10)
17.00 – 18.00 Dansband & Annat Svenskt (fr 22/10)
18.00 – 19.00 Skärgårdsröster (fr 29/10)
19.00 – 21.00 Sintonia Latina
21.00 – 22.00 Veckans Färskingar

Söndag 31 oktober
08.45 – 10.00 Örnar i luften (barnprogram) (fr 28/10)
10.00 – 11.00 Real Country
11.00 – 12.30 Veckomagasinet (fr 29/10)
13.00 – 14.00 Kyrkans timme
14.00 – 15.00 Radio PRO (fr 27/10)
15.00 – 16.00 Skärgårdsröster (fr 29/10)
17.00 – 18.00 Rock Off (musik från 50- o 60-talen)(fr 22/10)
18.00 – 20.00 Björnes Magasin
20.00 – 21.00 The RonnyBGoode Show (fr 27/10)
21.00 – 22.00 Veckans Färskingar (fr 30/10)
22.00 – 23.00 Klassisk timme

Måndag 1 november
08.00 – 09.00 Radio Moderat (fr 30/10)
10.00 – 12.00 Björnes Magasin (fr 31/10)
16.00 – 17.00 Real Country (fr 31/10)
17.00 – 18.00 Sportredaktionen

Tisdag 2 november
08.00 – 09.00 Veckans Färskingar (fr 30/10)
10.00 – 11.00 Rock Off (musik från 50- o 60-talen) (fr 29/10)
13.00 – 15.00 Önskemusiken
15.00 – 17.00 Björnes Magasin (fr 31/10)
19.00 – 21.00 Sintonia Latina (fr 30/10)
22.30 – 23.30 Radio Moderat (fr 30/10)

Onsdag 3 november
10.00 – 11.00 Dansband & Annat Svenskt (fr 29/10)
14.00 – 15.00 Klassisk timme (fr 31/10)
15.00 – 16.00 Radio PRO
16.00 – 18.00 Hasse på Skäret
18.00 – 19.00 Sossarna Direkt (fr 30/10)
20.00 – 21.00 The RonnyBGoode Show

Torsdag 4 november
10.00 – 12.00 Hasse på Skäret (fr 3/11)
13.00 – 15.00 Önskemusiken (fr 2/11)
17.00 – 18.15 Örnar i Luften (barnprogram)
19.00 – 20.00 Veckans Färskingar (fr 30/10)

Fredag 5 november
10.00 – 12.00 Hasse på Skäret (fr 3/11)
14.00 – 15.00 Skärgårdsröster
15.00 – 16.30 Veckomagasinet
17.00 – 18.00 Roliga timmen
19.30 – 20.30 Rock Off (musik från 50- o 60-talen)
20.30 – 21.30 Dansband & Annat Svenskt
22.00 – 00.00 The CD Tex Radio Show

Lördag 6 november
08.00 – 10.00 Önskemusiken (fr 2/11)
11.00 – 12.00 Radio Moderat
13.00 – 14.00 Sossarna Direkt
14.00 – 15.30 Veckomagasinet (fr 5/11)
16.00 – 17.00 Roliga timmen (fr 5/11)
17.00 – 18.00 Dansband & Annat Svenskt (fr 29/10)
18.00 – 19.00 Skärgårdsröster (fr 5/11)
19.00 – 21.00 Sintonia Latina
21.00 – 22.00 Veckans Färskingar

Söndag 7 november
08.45 – 10.00 Örnar i luften (barnprogram) (fr 4/11)
10.00 – 11.00 Real Country
11.00 – 12.30 Veckomagasinet (fr 5/11)
13.00 – 14.00 Kyrkans timme
14.00 – 15.00 Radio PRO (fr 3/11)
15.00 – 16.00 Skärgårdsröster (fr 5/11)
17.00 – 18.00 Rock Off (musik från 50- o 60-talen)(fr 29/10)
18.00 – 20.00 Björnes Magasin
20.00 – 21.00 The RonnyBGoode Show (fr 3/11)
21.00 – 22.00 Veckans Färskingar (fr 6/11)
22.00 – 23.00 Klassisk timme